PAŞA Həyat fəaliyyətə başladığı gündən sosial layihələrə böyük diqqət yetirir
Həyat sığorta bazarının lider şirkəti olaraqölkə ictimaiyyəti qarşısında məsuliyyətimizi tam dərk edərək şirkətin Korporativ Sosial Məsuliyyət siyasətinin planı çərçivəsində bir sıra sosial layihələr həyata keçiririk.
PAŞA Həyat Sığorta şirkətinin mütəmadi və davamlı olaraq Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyətinə dəstəyi şirkətin illik KSM və sponsorluq planları siyasətinin istiqamətlərində müvafiq yer alır. Bu illər ərzində şirkətin ən önəmli tərəfdaşlarından biri məhz Qırmızı Aypara Cəmiyyəti olub. Artıq uzun illər davam edən dayanıqlı əməkdaşlıq çox faydalı və səmərəli səmtdə həyata keçirilir.
Qeyd etmək mütləqdir ki, 18 iyun 2020-ci il tarixində Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyətinin baş ofisində qurumun prezidenti, Milli Məclisin deputatı Novruz Aslanov onlara dəstək verən şirkətlərin nümayəndələri ilə şəxsən görüşüb, Cəmiyyətin 100 illik yubiley medalını təqdim edib.

С первых дней создания компания «PASHA Life» уделяет особое внимание социальным проектам
Как компания, лидирующая на рынке страхования жизни, полностью осознающая ответственность перед общественностью страны, мы осуществляем ряд социальных проектов в рамках плана корпоративной социальной ответственности.
Постоянная поддержка компанией «PASHA Life Insurance» Общества красного полумесяца Азербайджана является частью годовой политики КСЦ и спонсорства компании. В течение этих лет именно Общество красного полумесяца являлось одним из основных партнеров компании. Многолетнее устойчивое сотрудничество развивается в благоприятном и рациональном направлении.
Следует отметить, что 18 июня 2020 года в головном офисе Общества красного полумесяца Азербайджана президент Общества, депутат Милли Меджлиса Новруз Асланов лично встретился с представителями, поддерживающих их компаний, и вручил юбилейную медаль в ознаменование 100-летия. Именно компании «PASHA Life» была вручена одна из медалей, изготовленных в ограниченном количестве.