PAŞA Həyat fəaliyyətə başladığı gündən sosial layihələrə böyük diqqət yetirir
Həyat sığorta bazarının lider şirkəti olaraqölkə ictimaiyyəti qarşısında məsuliyyətimizi tam dərk edərək şirkətin Korporativ Sosial Məsuliyyət siyasətinin planı çərçivəsində bir sıra sosial layihələr həyata keçiririk.
PAŞA Həyat Sığorta şirkətinin mütəmadi və davamlı olaraq Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyətinə dəstəyi şirkətin illik KSM və sponsorluq planları siyasətinin istiqamətlərində müvafiq yer alır. Bu illər ərzində şirkətin ən önəmli tərəfdaşlarından biri məhz Qırmızı Aypara Cəmiyyəti olub. Artıq uzun illər davam edən dayanıqlı əməkdaşlıq çox faydalı və səmərəli səmtdə həyata keçirilir.
Qeyd etmək mütləqdir ki, 18 iyun 2020-ci il tarixində Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyətinin baş ofisində qurumun prezidenti, Milli Məclisin deputatı Novruz Aslanov onlara dəstək verən şirkətlərin nümayəndələri ilə şəxsən görüşüb, Cəmiyyətin 100 illik yubiley medalını təqdim edib.

PASHA Life has been focusing on social projects since its launch.
As a leading company in the life insurance market, we fully realize our responsibility to the country’s public and implement a number of social projects within the framework of the company’s Corporate Social Responsibility policy plan.
PASHA Life Insurance’s regular and ongoing support to the Azerbaijan Red Crescent Society holds a special place in the company’s annual CSR and sponsorship plans. Over the years, one of the company’s most important partners has been the Red Crescent Society. Sustainable cooperation, which has been going on for many years, is carried out in a very useful and effective direction.
It should be noted that on June 18, 2020, at the head office of the Azerbaijan Red Crescent Society, President of the organization, MP Novruz Aslanov personally met with representatives of companies supporting them and presented the Society’s 100th anniversary medal. One of the honorary medals made in limited numbers was presented to PASHA Life.