PAŞA Həyat "Bir tır hədiyyə" adlı sosial layihəyə qoşuldu
Sosial məsuliyyətinə önəm verən Paşa Həyat 2019-cu il Yeni il ərəfəsində Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi və “KSM Azərbaycan” MMC tərəfindən təşkil olunan “Bir Tır Hədiyyə” aksiyasına qoşuldu. Dekabrın sonunadək davam edəcək layihənin əsas məqsədi xüsusi qayğıya ehtiyacı olan uşaqlara sevinc bəxş etmək, onların güclü fərd kimi formalaşmasına yardımçı olmaq, eləcə də cəmiyyətə sosial məsuliyyətin vacibliyi mesajını ötürməkdir.
Aksiya Bərdə, Tərtər və Goranboy rayonları üzrə keçirilərək həssas qruplara aid ailələrdən olan azı 400-dək uşağı əhatə edəcək. Layihə çərçivəsində aztəminatlı ailələrdən olan uşaqlara təlimlər keçiriləcək, hədiyyələr paylanılacaq. Artıq layihənin ilk mərhələsi Bərdə rayonunda baş tutub. Növbəti aksiya Goranboy şəhərində planlaşdırılır.

PASHA Life has joined the social project “A Truck as a Gift”
Giving importance to social responsibility, Pasha Hayat joined the “A Truck as a Gift" campaign organized by the Ministry of Labour and Social Protection of Population and CSR Azerbaijan LLC on the eve of the New Year 2019. The main goal of the project, which will last until the end of December, is to give joy to children in need of special care, to help them develop as strong individuals, as well as to convey the message of the importance of social responsibility to society.
The campaign will be held in Barda, Tartar and Goranboy regions and will cover at least 400 children from vulnerable families. Within the project, children from low-income families will be trained and distributed gifts. The first stage of the project has already taken place in Barda region. The next campaign is planned to be held in Goranboy.