PAŞA Həyat "Bir tır hədiyyə" adlı sosial layihəyə qoşuldu
Sosial məsuliyyətinə önəm verən Paşa Həyat 2019-cu il Yeni il ərəfəsində Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi və “KSM Azərbaycan” MMC tərəfindən təşkil olunan “Bir Tır Hədiyyə” aksiyasına qoşuldu. Dekabrın sonunadək davam edəcək layihənin əsas məqsədi xüsusi qayğıya ehtiyacı olan uşaqlara sevinc bəxş etmək, onların güclü fərd kimi formalaşmasına yardımçı olmaq, eləcə də cəmiyyətə sosial məsuliyyətin vacibliyi mesajını ötürməkdir.
Aksiya Bərdə, Tərtər və Goranboy rayonları üzrə keçirilərək həssas qruplara aid ailələrdən olan azı 400-dək uşağı əhatə edəcək. Layihə çərçivəsində aztəminatlı ailələrdən olan uşaqlara təlimlər keçiriləcək, hədiyyələr paylanılacaq. Artıq layihənin ilk mərhələsi Bərdə rayonunda baş tutub. Növbəti aksiya Goranboy şəhərində planlaşdırılır.

«PASHA Life»- компания, для которой социальная ответственность является приоритетом, в 2019 году накануне Нового года присоединилась к акции «Грузовик подарков», организованной Министерством труда и социальной защиты населения и ООО «KSM Azərbaycan». Основная цель проекта, который продлится до конца декабря, заключается в том, чтобы подарить радость детям, нуждающимся в особой заботе, помочь в их становлении сильной личностью, а также донести до общества значимость социальной ответственности.
Акция, которая пройдет в Бардинском, Тертерском и Геранбойском районах, охватит не менее 400 детей из уязвимых групп. В рамках проекта для детей из малообеспеченных семей будут проведены тренинги, им будут вручены подарки. Первый этап проекта был реализован в Бардинском районе. Очередная акция пройдет в городе Геранбой.