Şirkətin davamlı sosial dəstəyi çərçivəsində 2011-ci ildən etibarən Paşa Həyat şirkəti tərəfindən “Sumqayıt” futbol klubunun rəsmi sponsorluğu davam edir.
Qeyd edək ki, 18 iyun 2020-ci il tarixində AFFA-nın İcraiyyə Komitəsinin videokonfrans formatında iclası keçirilib. “Sumqayıt” FK ilk dəfədir ki, Avro liqalara vəsiqə qazanıb. 2011-ci ildən etibarən “Sumqayıt” futbol klubunun rəsmi sponsoru olan “PAŞA Həyat” şirkəti bu uğurla qürur duyur, sosial məsuliyyəti çərçivəsində Azərbaycan adını zirvələrə qaldırmaq uğrunda çalışanlara dəstəyini davam edəcəyini bildirir.

FC Sumgayit, of which we are the official sponsor, will make its debut in the Europa League!
As part of the company’s continued social support, official sponsorship of Sumgayit Football Club by Pasha Hayat is continued since 2011.
It should be noted that on June 18, 2020, a meeting of the AFFA Executive Committee was held in a video conference format. This is the first time that FC Sumgayit has qualified for the Euroleague. PASHA Life, the official sponsor of Sumgayit Football Club since 2011, is proud of this success and will continue to support those who work to raise the name of Azerbaijan to the top within its social responsibility.